0216 573 15 51
Loading

Hedef ve İlkeler

 

 

SONOGRAM Mühendislik, global düzeyde kendi faaliyet alanlarında profesyonel olarak hizmetlerini sunmayı amaçlamaktadır. Sürdürülebilir bir başarı anlayışına sahip olan şirketimiz güvenilirlik ve saygınlık ilkelerini daima korumayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda ilkelerimiz şu şekilde sıralanıyor;


TEKNOLOJİYİ TAKİP ETMEK, GELİŞMEK VE İNOVATİF OLMAK


Hizmet ve araştırmalarımızın sürekliliğini sağlamak için yenilikçi anlayış vazgeçemeyeceğimiz bir olgudur. Şirketimizce, tüm imkanlarımızın akılcı kullanılarak gelişimin desteklenmesi,uzmanlığımızın tek anahtarı olarak karşımıza çıkmaktadır.


İŞ AHLAKI VE DÜRÜST ÇALIŞMA POLİTİKALARI


Kurum ve kuruluşlarla tüm ilişki ve iletişimlerimizde karşılıklı yarar sağlamak amacıyla iyi niyet ve anlayışlı davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir.


MÜHENDİSLİKTEN VE İLİMDEN AYRILMAMAK


Tamamladığımız ve devam eden tüm projelerimizde, mühendislik ilkelerinden, doğru ilimden ve kalite standartlardan ayrılmamak gibi bir temel anlayışımız vardır.


MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ KALICI KILMAK


Müşterilerimiz için sadakat ve değer yaratmak, kaliteli ve etkin çözümler sunmak, beklentilerine müşteri odaklı bir anlayışla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.